Ana Sayfa Blog

"kurtuluyorum"

Mora Terapi ile sağlıklı yaşamın farkını hissedin.
Facebook
Twitter
YouTube

sigara

'dan kurtulabilirim

alkol

'den kurtulabilirim

kilolar

'dan kurtulabilirim

alerji

'den kurtulabilirim

ağrılar

'dan kurtulabilirim

stres

'ten kurtulabilirim

Mora Cihazlarıyla yapılan terapiler ile ağrılardan nasıl kurtulunabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi, vücudun herhangi bir yerinde hissedilen nedeni belli veya belirsiz ağrıların giderilmesi için kullanılan etkili bir yöntemdir. Ağrı, vücudun alarm sisteminin bir parçası ve akut durumlarda çoğu kez var olan bir doku hasarının habercisi olan önemli bir göstergedir.

Mora cihazlarıyla yapılan ağrılardan kurtulma seansında neler olur?

Ağrıyı gidermeye yönelik olarak Mora cihazlarıyla yapılan terapi seansı öncesinde, kişinin ağrı bölgelerini, ağrı şeklini, ağrı geçmişini, ağrı yoğunluğu ve sıklığını tanımlaması istenir.

Mora cihazlarıyla yapılan ağrılardan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?

Bütüncül bir yaklaşımla uygulanan Mora cihazlarıyla yapılan işlemlerde her zaman olmamakla birlikte 1.veya 2. Seans sonunda ağrının tetiklenmesi beklenebilen bir durumdur.
Videolar  
Video
Tüm Videolar +
Paylaşın
Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Video Gönder +
Takip Edin
HyperLink HyperLink YouTube
İletişim
Bu sitede EDT Sağlık Hizmetleri tarafından konulmamış, üçüncü kişilerin EDT Sağlık’tan bağımsız bir şekilde koyacağı video, fotoğraf ve yazılarda belirtilecek ibarelerden ve/veya üçüncü kişilerce bu site üzerinden verilecek linklerle erişilecek diğer web sitelerinde yer alan her türlü yanlış bilgi ve suç içerecek tanımlamalardan bu kişilerin kendileri sorumlu olup, EDT Sağlık Hizmetleri veya yayıncı kuruluşun herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu site Mora marka biorezonans cihazlarıyla yapılan destek terapilerini tanıtmak amacıyla ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak üzere tasarlanmıştır, sağlıkla ilgili kesin tanı, teşhis ve tedavi iddiasında değildir. Mora marka biorezonans cihazı, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tıbbi cihazdır, CE Sertifikasına sahiptir. Cihazın teknik dosyasında da sitede belirtilen hastalıklarda olumlu sonuçlar alınabileceği bilgileri yer almaktadır.
©  2019