Ana Sayfa Blog

"kurtuluyorum"

Mora Terapi ile sağlıklı yaşamın farkını hissedin.
Facebook
Twitter
YouTube

sigara

'dan kurtulabilirim

alkol

'den kurtulabilirim

kilolar

'dan kurtulabilirim

alerji

'den kurtulabilirim

ağrılar

'dan kurtulabilirim

stres

'ten kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile alerjiden nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin dünyada 35 yıldır en yaygın olarak kullanıldığı alanlardan biri de alerji sorunlarının giderilmesidir. Alerjenler normalde insanların geneli için zararsız partiküllerdir. Ancak bu partiküller “alerji gelişimine yatkın” yapıya sahip kişilerde alerjik hastalıklara neden olurlar.

Mora cihazlarıyla yapılan alerjiden kurtulma seanslarında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma terapilerine başlamadan önce doktorlar tarafından hastanın ayrıntılı anamnezi alınır. Her alerji hastası ayrı olarak değerlendirilir.

Mora cihazlarıyla yapılan alerjiden kurtulma terapileri sonrasında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma terapilerinin başlangıç seanslarında, seanstan sonraki 2, 3 gün içerisinde kişi yorgunluk, halsizlik hissedebilir veya her zaman olmamakla birlikte bazen, var olan alerji semptomlarında artış görülebilir. Tüm bu etkiler beklenilen durumlardır ve kişinin vücudunun terapiye yanıt verdiğinin göstergeleridir.
Videolar  
Video
Tüm Videolar +
Paylaşın
Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Video Gönder +
Takip Edin
HyperLink HyperLink YouTube
İletişim
Bu sitede EDT Sağlık Hizmetleri tarafından konulmamış, üçüncü kişilerin EDT Sağlık’tan bağımsız bir şekilde koyacağı video, fotoğraf ve yazılarda belirtilecek ibarelerden ve/veya üçüncü kişilerce bu site üzerinden verilecek linklerle erişilecek diğer web sitelerinde yer alan her türlü yanlış bilgi ve suç içerecek tanımlamalardan bu kişilerin kendileri sorumlu olup, EDT Sağlık Hizmetleri veya yayıncı kuruluşun herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu site Mora marka biorezonans cihazlarıyla yapılan destek terapilerini tanıtmak amacıyla ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak üzere tasarlanmıştır, sağlıkla ilgili kesin tanı, teşhis ve tedavi iddiasında değildir. Mora marka biorezonans cihazı, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tıbbi cihazdır, CE Sertifikasına sahiptir. Cihazın teknik dosyasında da sitede belirtilen hastalıklarda olumlu sonuçlar alınabileceği bilgileri yer almaktadır.
©  2019