Ana Sayfa Blog

"kurtuluyorum"

Mora Terapi ile sağlıklı yaşamın farkını hissedin.
Facebook
Twitter
YouTube

sigara

'dan kurtulabilirim

alkol

'den kurtulabilirim

kilolar

'dan kurtulabilirim

alerji

'den kurtulabilirim

ağrılar

'dan kurtulabilirim

stres

'ten kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi nasıl bir etki yaratır?

Mora cihazlarıyla yapılan terapide genellikle üç çeşit uygulama söz konusudur. Bu üç uygulama ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, genellikle terapilerin tamamına yakınında birlikte, kombine olarak kullanılır. Uygulamalardan ilki; zararlı, toksik veya alerjen madde frekanslarının vücuttan silinmesidir. Uygulamaların ikincisi vücuttan yayılan frekans bilgisinin sağlıklı ve sağlıksız olarak filtrelenmesi ve tanımlanmasıdır. Bu uygulamada sağlıksız frekans bilgisi vücuttan silinir ve sağlıklı frekans bilgisi ise vücutta desteklenir ve yükseltilir.Yapılan üçüncü uygulama ise, vücut ve kişi için gerekli olan sağlıklı frekans bilgisinin güçlendirilmesidir. Bu, genellikle Mora cihazlarıyla yapılan Renk Terapisi, Bach Çiçekleri Terapisi veya S. Tuning Terapisi ile kişinin vücuduna sağlıklı olduğu kesin olarak kanıtlanmış frekans bilgilerinin diğer uygulamalarla birlikte veya ayrı olarak kişiye verilmesi şeklinde olur.


Mora cihazlarıyla yapılan terapilerde, üzerinde MORA markası basılı özel alaşımlı çipler ve homeopatik sıvı kullanılması tedavi etkinliğini önemli oranda artırmaktadır. Terapi sırasında cihaza koyulan çip daha sonra göbek deliğinin altına bir bant yardımıyla yapıştırılır. Bu özel alaşımlı MORA markalı çipler ve homeopatik sıvı, terapi frekanslarını barındırdığından tedavinin devamlılığını sağlar.

Mora Terapi sonrasında kişi her şekilde eskiye oranla daha sağlıklı, bağışıklık sistemi daha güçlü, vücutta birikmiş toksik, yabancı veya alerjen madde miktarı daha az olacak şekilde yeni hayatına başlar.

İlgili Konular
+ kurtuluyorum - Mora Terapi - Mora Türkiye - Biorezonans
Videolar  
Video
Video
Video
Video
Video
Video
Tüm Videolar +
Paylaşın
Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Video Gönder +
Takip Edin
HyperLink HyperLink YouTube
İletişim
Bu sitede EDT Sağlık Hizmetleri tarafından konulmamış, üçüncü kişilerin EDT Sağlık’tan bağımsız bir şekilde koyacağı video, fotoğraf ve yazılarda belirtilecek ibarelerden ve/veya üçüncü kişilerce bu site üzerinden verilecek linklerle erişilecek diğer web sitelerinde yer alan her türlü yanlış bilgi ve suç içerecek tanımlamalardan bu kişilerin kendileri sorumlu olup, EDT Sağlık Hizmetleri veya yayıncı kuruluşun herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu site Mora marka biorezonans cihazlarıyla yapılan destek terapilerini tanıtmak amacıyla ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak üzere tasarlanmıştır, sağlıkla ilgili kesin tanı, teşhis ve tedavi iddiasında değildir. Mora marka biorezonans cihazı, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tıbbi cihazdır, CE Sertifikasına sahiptir. Cihazın teknik dosyasında da sitede belirtilen hastalıklarda olumlu sonuçlar alınabileceği bilgileri yer almaktadır.
©  2019