Ana Sayfa Blog

"kurtuluyorum"

Mora Terapi ile sağlıklı yaşamın farkını hissedin.
Facebook
Twitter
YouTube

sigara

'dan kurtulabilirim

alkol

'den kurtulabilirim

kilolar

'dan kurtulabilirim

alerji

'den kurtulabilirim

ağrılar

'dan kurtulabilirim

stres

'ten kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi nedir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi, hastalıkların bütüncül bir bakış açısıyla değerlendirildiği, genel olarak maddelerin ve kişilerin kendilerine özgü elektromanyetik titreşimlerinin tanı ve rahatsızlığın giderilmesi amacıyla Mora Nova ve Mora Super Plus cihazları vasıtasıyla yapılan dünyada çok tercih edilen biorezonans yöntemlerinden biridir.  Biorezonans yöntemini dünyada ilk defa bulan Dr. Morell’in, Mora Terapi Cihazlarıyla terapiler gerçekleşir. Tüm bağımlılık terapilerinde, kilo terapilerinde, toksik maddelerin vücuttan atılmasında, ağrı, alerji ve psikolojik problemlerde başarılı sonuçlar elde edilir.

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile sadece bu sitede bahsedilen sorunların giderilmesi değil aynı zamanda kişinin bütünsel sağlığının tekrar eski haline dönmesine de yardımcı olunur. Kişi böylelikle yaşam kalitesini artırmış ve sağlıklı bir yaşama adım atmış olur.
İlgili Konular
+ kurtuluyorum - Mora Terapi - Mora Türkiye - Biorezonans
Videolar  
Video
Video
Video
Video
Video
Video
Tüm Videolar +
Paylaşın
Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Video Gönder +
Takip Edin
HyperLink HyperLink YouTube
İletişim
Bu sitede EDT Sağlık Hizmetleri tarafından konulmamış, üçüncü kişilerin EDT Sağlık’tan bağımsız bir şekilde koyacağı video, fotoğraf ve yazılarda belirtilecek ibarelerden ve/veya üçüncü kişilerce bu site üzerinden verilecek linklerle erişilecek diğer web sitelerinde yer alan her türlü yanlış bilgi ve suç içerecek tanımlamalardan bu kişilerin kendileri sorumlu olup, EDT Sağlık Hizmetleri veya yayıncı kuruluşun herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu site Mora marka biorezonans cihazlarıyla yapılan destek terapilerini tanıtmak amacıyla ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak üzere tasarlanmıştır, sağlıkla ilgili kesin tanı, teşhis ve tedavi iddiasında değildir. Mora marka biorezonans cihazı, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tıbbi cihazdır, CE Sertifikasına sahiptir. Cihazın teknik dosyasında da sitede belirtilen hastalıklarda olumlu sonuçlar alınabileceği bilgileri yer almaktadır.
©  2019