Ana Sayfa Blog

"kurtuluyorum"

Mora Terapi ile sağlıklı yaşamın farkını hissedin.
Facebook
Twitter
YouTube

sigara

'dan kurtulabilirim

alkol

'den kurtulabilirim

kilolar

'dan kurtulabilirim

alerji

'den kurtulabilirim

ağrılar

'dan kurtulabilirim

stres

'ten kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile sigaradan nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi, sigara bağımlılığının giderilmesinde etkin olarak uzun süredir kullanılan bir yöntemdir. Türkiye’de son altı yılda, Mora cihazlarıyla yapılan terapi desteğiyle sigarayı bırakan hasta sayısının 100.000’lere yaklaştığı tahmin edilmektedir.

Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma seansında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma seansında kişinin içtiği sigara veya sigaraların elektromanyetik frekans bilgisi kullanıldığından, seans öncesinde kişiden iki adet sigarayı yarım olarak içip, özel cam tüplere koyması istenir.

Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma seansı vücudun nikotin isteğini ve kişinin sigaraya olan bağımlılığını net olarak azaltır. Bahsedilen etki psikolojik değil, fizikseldir.
Videolar  
Video
Video
Tüm Videolar +
Paylaşın
Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Video Gönder +
Takip Edin
HyperLink HyperLink YouTube
İletişim
Bu sitede EDT Sağlık Hizmetleri tarafından konulmamış, üçüncü kişilerin EDT Sağlık’tan bağımsız bir şekilde koyacağı video, fotoğraf ve yazılarda belirtilecek ibarelerden ve/veya üçüncü kişilerce bu site üzerinden verilecek linklerle erişilecek diğer web sitelerinde yer alan her türlü yanlış bilgi ve suç içerecek tanımlamalardan bu kişilerin kendileri sorumlu olup, EDT Sağlık Hizmetleri veya yayıncı kuruluşun herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu site Mora marka biorezonans cihazlarıyla yapılan destek terapilerini tanıtmak amacıyla ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak üzere tasarlanmıştır, sağlıkla ilgili kesin tanı, teşhis ve tedavi iddiasında değildir. Mora marka biorezonans cihazı, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tıbbi cihazdır, CE Sertifikasına sahiptir. Cihazın teknik dosyasında da sitede belirtilen hastalıklarda olumlu sonuçlar alınabileceği bilgileri yer almaktadır.
©  2019