Ana Sayfa Blog

"kurtuluyorum"

Mora Terapi ile sağlıklı yaşamın farkını hissedin.
Facebook
Twitter
YouTube

sigara

'dan kurtulabilirim

alkol

'den kurtulabilirim

kilolar

'dan kurtulabilirim

alerji

'den kurtulabilirim

ağrılar

'dan kurtulabilirim

stres

'ten kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile stresten nasıl kurtulabilinir?

Stres ve dikkat dağınıklığı, depresyon, panik atak, kaygı ve korkular, fobiler, güvensizlik ve değersizlik hissi gibi hafif psikolojik sorunlarda Mora cihazlarıyla yapılan Bach Çiçekleri terapileri etkili bir yöntemdir.

Mora cihazlarıyla yapılan stresten kurtulma seansında neler olur?

Seans öncesinde hangi duygusal yapıların ön planda olduğunu tespit etmek için, kişinin bir form doldurması istenir. Formda yer alan sorulara verilen cevaplar ve kişinin yapacağı tanımlamalarla yaşanan duygusal sorunların niteliği tanımlanmaya çalışılır.

Mora cihazlarıyla yapılan stresten kurtulma seansı sonrasında neler olur?

Mora Terapi seansından sonra kişi, belirgin bir rahatlama ve pozitif bir enerji hisseder. Bu seansı alan kişiye seanstan sonra, göbeğinin altına yapıştırması için bir çip verilir. Bu çip kullanılan frekans gruplarını barındıran bir metal parçasıdır. Kişinin bu çipi üzerinde bulundurması ve MORA-Terapi seansını da haftada bir olacak şekilde devam ettirmesi istenir.
Videolar  
Video
Tüm Videolar +
Paylaşın
Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?
Video Gönder +
Takip Edin
HyperLink HyperLink YouTube
İletişim
Bu sitede EDT Sağlık Hizmetleri tarafından konulmamış, üçüncü kişilerin EDT Sağlık’tan bağımsız bir şekilde koyacağı video, fotoğraf ve yazılarda belirtilecek ibarelerden ve/veya üçüncü kişilerce bu site üzerinden verilecek linklerle erişilecek diğer web sitelerinde yer alan her türlü yanlış bilgi ve suç içerecek tanımlamalardan bu kişilerin kendileri sorumlu olup, EDT Sağlık Hizmetleri veya yayıncı kuruluşun herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu site Mora marka biorezonans cihazlarıyla yapılan destek terapilerini tanıtmak amacıyla ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak üzere tasarlanmıştır, sağlıkla ilgili kesin tanı, teşhis ve tedavi iddiasında değildir. Mora marka biorezonans cihazı, Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tıbbi cihazdır, CE Sertifikasına sahiptir. Cihazın teknik dosyasında da sitede belirtilen hastalıklarda olumlu sonuçlar alınabileceği bilgileri yer almaktadır.
©  2019