Mora cihazlarıyla yapılan alerjiden kurtulma seanslarında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan alerjiden kurtulma seanslarında neler olur?

Hasta değerlendirilmeye tabi tutulduktan sonra minimum kaç seans yapılması, seans aralıklarının sıklığı, terapiye yönelik yapması gerekenler vs. konularında Mora cihazı kullanıcısı uzman doktor tarafından bilgilendirilir.

Kişi, Mora cihazlarıyla yapılan terapi uygulaması için özel odaya alınır. Rahat bir koltukta oturur, vücudunun farklı yerlerine Mora cihazının elektrotları yerleştirilir. MORA cihazına silinecek frekans örnekleri ve kişiden alınan vücut sıvıları konur. Uygulanacak programlara göre seans süresi 30 ile 60 dakika arasında değişir. Kişi terapi sırasında genellikle rahatlama ve sakinleşme hisseder.

Seans bitiminde kişiye terapinin devamını sağlamak üzere göbek deliğinin üç parmak altına frekans taşıma özelliğine sahip, özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi takılır ve terapi frekanslarını barındıran homeopatik sıvı verilir.

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin süresi minimum 6 seanstır. Seans sayısı, alerjinin kişide oluşturduğu kronik yapıya bağlı olarak 20 seansa kadar çıkabilir. Terapinin ne sıklıkta yapılacağı Mora cihazı kullanıcısı doktor tarafından belirlenmekle birlikte yaklaşık haftada birdir. Terapi sırasında herhangi bir diyet programına kişinin tabi tutulup tutulmayacağı konusunda da kişi mutlaka bilgilendirilmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER