Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma seansında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma seansında neler olur?

Mora Terapisti, kişiden aldığı bilgilerin ışığında uygulanacak terapi konusunda bilgi verir. Kişi, Mora cihazlarıyla yapılacak terapi uygulaması için özel odaya alınır.

Kilo verme terapilerinde Mora cihazlarıyla yapılan frekans silme işlemi öncelikle “kötü” karbonhidratlar üzerinden yapılır. Yani Mora cihazına silinecek frekans örneği olarak beyaz un, nişasta, şeker, çikolata ve benzeri gıdalar konulur. Kişi rahat bir koltukta oturur, vücudunun farklı yerlerine Mora cihazının elektrotları konulur. Seans bir saat civarı sürer. Mora cihazlarıyla yapılan seans sonunda kişi çok rahatlamış, sakinleşmiş ve dinginleşmiş hisseder. Seans bitiminde kişiye terapinin devamını sağlamak üzere göbek deliğinin üç parmak altına frekans taşıma özelliğine sahip, özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi takılır ve terapi frekanslarını barındıran homeopatik sıvı verilir.

Bu terapi 4 gün içinde tekrar edilir. Böylelikle kişi iştahını, uzun süreli olacak şekilde, 4 gün ara ile yapılan ilk iki seansta kontrol edebilir hale gelir.

İştahın uzun süreli (hatta kalıcı) olarak azaltılabilmesi için Mora cihazlarıyla yapılan terapinin kişinin özelliklerine uygun şekilde kullanılması çok önemlidir. İştah çoğu zaman psikolojik durumla bire bir bağlantılıdır ve kişinin ruhsal özelliklerine göre Mora cihazlarıyla yapılan Bach Çiçekleri ya da Mora Renk terapileri veya S. Tuning terapisi gibi diğer terapi destekleriyle kilo verme seansları desteklenir. Özellikle ruhsal, psikolojik sıkıntılarla ilişkili olan kilo alma durumlarında S. Tuning terapi sisteminin Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile birlikte kullanılması etkinliğini belirgin olarak arttırır.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER