Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin ilk seansının hemen ardından kişi, yediklerinin çok çaba harcamadan azaldığını ve terapinin iştahını ve yeme ihtiyacını belirgin olarak azalttığını fark eder.

Ancak asıl terapi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkar. Seansların sonunda, kişi, Mora cihazlarıyla yapılan terapinin sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları eskisi gibi aramadığını, yeme ihtiyacının ortadan kalktığını belirgin bir biçimde fark eder. Bu gıdaları yediğinde de eskiye oranla çok daha az miktarının yeterli geldiğini ve hiç zorlanmadan yemeyi kesebildiğini fark eder. Bir anlamda diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinin kendiliğinden azaldığına şahit olur.

Ayrıca, doktorlarımız, Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma terapisi alan hastaların, terapiden bir iki hafta sonra, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık probleminin azaldığını ya da ortadan kalktığını söylemektedirler. Kişilerin, şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menopoz şikayetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi Mora cihazlarıyla yapılan terapi sonrasında sık karşılaşılan diğer olumlu yan etkilerden bazılarıdır. Terapinin ikinci haftasından itibaren kişiler kendilerini hafiflemiş hissettiklerini, uykularının düzeldiğini, varsa vücut ağrılarının azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiklerini söylemektedirler.

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin bu uygulama kısmı, kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü kendisine zararlı gıda için de kullanılabilir. Tuz, kahve, çay, alkol, tatlılar, çikolatalar, kola, şarküteri ürünleri vb. her türlü sağlıksız gıda üzerinden Mora cihazlarıyla frekans silme uygulaması yapılabilir. Mora cihazlarıyla yapılan gıda silme işlemi sonrasında kişi bu gıdalara karşı eskisi gibi istek duymadığını, bu gıdaları tüketse bile miktarı kolayca sınırlayabildiğini, kendini bu konuda hiç zorlanmadan kolaylıkla durdurabildiğini hisseder.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER