Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma seansında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma seansında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma seansında kişinin içtiği sigara veya sigaraların elektromanyetik frekans bilgisi kullanıldığından, seans öncesinde kişiden iki adet sigarayı yarım olarak içip, özel cam tüplere koyması istenir.

Ayrıca, kişi, bağımlılık durumu ve anamnezi alınmak üzere hazırlanmış hasta formunu doldurur. Akabinde, kişi, Mora cihazıyla yapılacak terapinin uygulanacağı özel odaya alınır, rahat bir koltuğa oturtulur. Mora cihazının elektrotları uygun şekilde kişinin vücuduna bağlanır. Özel cam tüplere konulan sigara örnekleri de cihazın ilgili bölümlerine yerleştirilir. Mora cihazlarını kullanan uzman terapistler veya doktorlar kişiyi seans ve sonrasıyla ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirirler.

Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan kurtulma seansı 50 dakika civarı sürer ve seans sırasında kişi genellikle hiçbir şey hissetmez sadece rahatlama, sakinlik ve uyku hali içerisinde olur. Genellikle, kişiler bu sürenin keyif içerisinde geçtiğinden bahsederler. Seans bitiminde kişiye terapinin devamını sağlamak üzere göbek deliğinin üç parmak altına frekans taşıma özelliğine sahip, özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi takılır ve terapi frekanslarını barındıran homeopatik sıvı verilir. Seansın hemen sonrasında ise, seans sonrasında yapılacaklarla ilgili verilen sözel bilgiler kişiye yazılı olarak verilir ve kişi Mora Terapi Merkezinden ayrılır.

Kişinin bu terapiye yanıtının nasıl olacağını, hemen terapi sonrasında, kişi Mora Terapi Merkezinden ayrılırken görmek mümkün değildir. Dolayısıyla Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma Seansı sonrasında kişinin izleminin iyi yapılması çok önemlidir. Kişinin sigaradan tam olarak kurtulduğuna emin oluncaya kadar Mora Terapi Merkezi ile kontağı devam eder ve kendisine gereken destekler verilir. Kişinin Mora Terapi Merkezine kendisi arandığı zaman tam, eksiksiz ve doğru geri bildirim vermesi ve Mora Terapi Merkezinden yardım alma isteği sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasında çok büyük bir öneme sahiptir.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER