Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?

Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?

Seans sonrasında Mora Terapi Merkezlerince kendisine verilen talimatları dikkatle uygulayan, verilen çip ve homeopatik sıvıyı talimatlara göre kullanan kişiler süreci çok daha rahat ve kolay bir şekilde geçirirler.

Kişiler, ilk haftalarda, sigara içme isteğinin bazen, özellikle de psikolojik olarak sıkıntı veya stres anlarında geldiğini ancak o sırada vücudun istemediğini çok net hissettiklerini söylerler. Birçok kişi bu durumu; “sigara içme isteği yok ve sigara içme fikri bana hiç iyi gelmiyor, sanki unutmuş gibiyim, bir eksiklik hissediyorum ancak ne olduğunu çıkaramıyorum “ şeklinde ifade ederler.

Terapinin aslında vücudun nikotine olan tanışık olma durumunu ortadan kaldırdığı ve vücudu nötrlediği söyleyenebilir. Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkilerini unutuyor gibi durmaktadır. Kişi eski psikolojik alışkanlığıyla sigara içmeye kalksa dahi, vücut sigara dumanına tepki verir. Kişi bir ya da iki nefesin sonrasında otomatikman sigarayı söndürme eğilimindedir. Bildiği tat olmadığını ve anlamsızlaştığını hisseder. Sigara içme davranışı rahatsız edici hale gelmiştir.

Kişinin yanında sigara içildiğinde yani kişi sigara dumanı ile temas ettiğinde, bunun kişide herhangi istek yaratmaması bu terapinin ayırt edici özelliğidir.

Seans sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye sigarayı gerçekte olduğu gibi yani gerçek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir şekilde tepki vermektedir. Yani aslında bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu "tolerans" hali ortadan kalkmakta vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Kısaca terapi sonrasında sigara isteği çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma seansı verilen kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi "vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali" yaşanmaktadır. Etki, nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça, kalıcıdır. Kişinin sigaradan gerçek olarak kurtulma süresinin 3 ay olduğunu unutmaması ve bilinçli bir şekilde bu süre zarfında konuya itinayla yaklaşması önemlidir.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER