Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile alerjiden nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile alerjiden nasıl kurtulabilinir?

En sık görülen alerjenler polenler, toz akarları, küf mantarları, kedi-köpek tüyleri, beslenmede ana olarak kullanılan buğday, süt, yumurta vb. gıdalar, ağır metaller ve ilaçlardır.

Alerjinin yarattığı semptomlar kişiden kişiye değişir. Reaktif bronşit, geçmeyen öksürük, sık tekrarlayan enfeksiyonlar, astım, kronik sinüzit, tekrarlayan orta kulak enfeksiyonları, saman nezlesi, ciltte değişik tipte egzamalar, sivilceler vb. Bunlara ilaveten; Mora cihazlarıyla yapılan terapi doktorlarının bütünsel yaklaşım tecrübelerine göre; kronik yorgunluk, genel bağışıklık sisteminin düşük olması, sık enfeksiyonlar, spastik kolit ve benzeri bağırsak problemleri, kilo problemi, kilo verememe problemi, vücutta yaygın ödem veya sebepsiz duygu durum değişikliklerinin de alerjilerle ilişkili olabildiği yönündedir.

Klasik tıpta alerji çoğu zaman tedavi edilemez bir durumdur. Var olan tedavi yöntemleri ya ilaçlarla alerjik durumu baskı altına almak ya da yıllar suren aşı tedavileriyle alerjinin şiddetini azaltmak yönündedir. Mora cihazlarıyla yapılan terapiyi ortaya çıkaran tamamlayıcı tıp kültürü ise alerjiyi bir sonuç olarak görür ve alerjiye neden olan asıl sebebi bulup onu ortadan kaldırmaya yönelir. Mora cihazlarıyla yapılan terapi yöntemine göre alerji, vücudun üzerindeki toksik yükün artması ve sistemin bu yükü kaldıramaması ve reaktif hale geçmesi olarak algılanır. Alerjiden Kurtulma Terapilerinde, kişinin öncelikle hangi alerji yapıcı maddelere karşı alerjisi olduğu tespit edilmekte ve yapılan terapilerle alerji yapıcı maddelerin vücutta oluşturduğu yük ortadan kaldırılmaktadır. 

Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma Terapileri sırasında sadece kişinin vücudundaki alerjen madde kaynaklı yük değil, aynı zamanda ağır metal yükü ve elektromanyetik yük gibi diğer toksik yükler de temizlenir. Mora cihazlarıyla yapılan terapilerin prensibine göre her maddenin bir elektromanyetik frekans bilgisi-izi vardır. Ve alerjik hastalıklara sahip kişilerin vücutlarıyla alerjik maddeler arasında patolojik bir ilişki oluşmuştur. Aynı zamanda bu patolojik durumu vücutta sağlıksız frekans bilgisinin birikmesi olarak da tanımlayabiliriz. Bu da bağışıklık sistemi üzerinde yük oluşturur. Mora cihazlarıyla alerjiden kurtulma seanslarında yapılan işlem, kişi ile alerjik maddeler arasında oluşmuş olan patolojik ilişkinin değiştirilmesi ve çok basit ifadeyle alerjen madde frekanslarının vücut üzerinde bıraktığı izlerin silinmesi ve kişinin vücudundan uzaklaştırılmasıdır. Böylelikle kişinin vücudunda birikmiş alerjen yük temizlenmiş olur. Kişinin vücudu kalıcı bir şekilde, doğal, sağlıklı durumuna döner. Dolayısıyla kişinin alerji kaynaklı şikâyetleri ortadan kalkar veya çok azalır. Alerjiden Kurtulma seanslarının sonunda kişinin sadece alerjen maddelerle olan patolojik ilişkisi değişmez aynı zamanda vücudun pek çok alanda kendisini toparlaması ve daha sağlıklı olması sağlanır. Mora cihazlarıyla yapılan terapi frekans silme seanslarıyla birlikte yapılan Mora Renk ve S. Tuning vücudu sağlıklı frekans bilgisiyle güçlendirme terapileri de, kişinin bu süreci hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER