Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile kilolardan nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile kilolardan nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi karbonhidrat grubu gıdalar üzerinden kullanıldığında, kişinin iştahı azalmakta ve böylelikle daha az yiyerek daha kolay doyabilmektedir.

Kilolardan Kurtulma programında, kişinin beyaz un, şeker, nişasta, çikolata gibi kilo aldırıcı gıdaları tüketme miktarının kolaylıkla azaltılması ve bu gıdalara olan düşkünlüğünün giderilmesi sağlanır. Aynı zamanda kişiye önerilen kolay bir diyet programıyla da yeme alışkanlıklarının düzene girmesi ve daha sağlıklı yeme alışkanlığı geliştirmesi desteklenir. Böylelikle kilo verme çok kolaylıkla gerçekleşir. 

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin kilo verme konusundaki başarısı sadece karbonhidrat vb. kilo yapıcı ve sağlıksız gıdalara karşı düşkünlüğü gidermesinden dolayı değildir. Bu terapinin yarattığı “enerjetik nötrlenme” durumu, vücudun kendisini birçok alanda toparlamasını ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Mora cihazlarıyla yapılan işlemlerin metabolizma üzerindeki dengeleyici etkisi ile kişi çok daha kolay şekilde kilo verir. Mora cihazlarıyla yapılan frekans silme terapilerine ek olarak yapılan Mora RenkMora Bach Çiçekleri ve S. Tuning destek terapileri de kişinin duygu durumunun güçlendirilmesine ve kendisini duygusal olarak çok daha iyi hissetmesini sağlar.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER