Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile sigaradan nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile sigaradan nasıl kurtulabilinir?

Mora cihazlarıyla yapılan işlem, içtiğiniz sigaradan alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesi işlemidir.

Mora cihazları bu işlemi, kişinin içtiği son sigaradan aldığı frekans bilgisini vücuda ters çevirip vermesiyle yapar. Bu da ayna görüntüsünde, yani birbirinin tersi olan iki itreşimin birbirini yok edeceği bilgisiyle örtüşmektedir. Dolayısıyla Mora cihazlarıyla yapılan terapi, bağımlılık yapan maddenin vücuttan atılmasına ve o maddeye karşı ilginin belirgin biçimde azalmasına neden olur.

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin hemen sonrasında sigara içme isteği kalıcı olarak azalır. Terapi sonrası, sigara eskisi gibi zevk vermez hale gelir. Yapılan işlem, bir yandan da tütünün içerisinde bulunan ve vücutta birikmiş olan zehirli ve toksik maddelerin vücuttan hızla atılmasını sağlar. Mora cihazlarıyla yapılan bu işlem, sigarayı bırakmak için iyi bir destektir.

Seansın başarılı olabilmesi için, kişinin seans öncesi hazırlıklarını tam ve eksiksiz yapması, seans sonrasında uzman Mora Terapistleri ve doktorların verdiği kurallara harfiyen uyması, terapinin etkinliği açısından çok önemlidir. Ayrıca kişinin sigarayı bırakmaya hazır olması da terapinin başarı oranlarını çok yükseklere çıkarmaktadır.

Sigaradan kurtulmak için genellikle tek seans yeterlidir. Kişinin zorlandığı durumlarda destek terapisi uygulanır. Ayrıca Mora cihazlarıyla yapılan Renk Terapisi de destek veya ana seans sırasında kullanıldığında başarı ve etkinlik oranı çok artmaktadır. Kimi  merkezlerde Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma seansı öncesinde uygulanan S. Tuning Terapisi, kişiyi sakinleştirerek elektromanyetik bilgi temizliğini kolaylaştırmakta ve böylelikle terapiyi daha etkin ve başarılı hale getirmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Siz de deneyiminizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mora Terapi ile ilgili kendi deneyiminizi anlatan videonuzu bizimle paylaşmak için lütfen YouTube bağlantısını yazınız.

SİZDEN GELENLER